GNU m4 1.4.19.60 - en to uk translation catalogue (193 entries)

en: cannot find a temporary directory, try setting $TMPDIR
uk: не вдалося знайти тимчасовий каталог, спробуйте встановити $TMPDIR

en: cannot create a temporary directory using template "%s"
uk: не вдалося створити тимчасовий каталог використовуючи шаблон "%s"

en: cannot remove temporary directory %s
uk: не вдалося усунути тимчасовий каталог %s

en: error closing file
uk: помилка закриття файлу

en: write error
uk: помилка запису

en: program error
uk: помилка програми

en: stack overflow
uk: переповнення стосу

en: cannot remove temporary file %s
uk: не вдалося усунути тимчасовий файл %s

en: Unknown system error
uk: Невідома системна помилка

en: %s subprocess failed
uk: нащадок %s зазнав невдачі

en: %s: option '%s%s' is ambiguous
uk: %s: параметр «%s%s» не є однозначним

en: %s: option '%s%s' is ambiguous; possibilities:
uk: %s: неоднозначний параметр «%s%s»; можливі варіанти:

en: %s: unrecognized option '%s%s'
uk: %s: невідомий параметр «%s%s»

en: %s: option '%s%s' doesn't allow an argument
uk: %s: додавання аргументів до параметра «%s%s» не передбачено

en: %s: option '%s%s' requires an argument
uk: %s: до параметра «%s%s» слід додати аргумент

en: %s: invalid option -- '%c'
uk: %s: Некоректний параметр -- '%c'

en: %s: option requires an argument -- '%c'
uk: %s: параметр вимагає аргументу -- '%c'

en: memory exhausted
uk: пам'ять вичерпано

en: unable to record current working directory
uk: не вдалося змінити поточний каталог

en: failed to return to initial working directory
uk: не вдалося зберегти поточний каталог

en: _open_osfhandle failed
uk: помилка _open_osfhandle

en: cannot restore fd %d: dup2 failed
uk: не вдалося відновити дескриптор %d: помилка dup2

en: Success
uk: Успіх

en: No match
uk: Брак збігів

en: Invalid regular expression
uk: Некоректний формальний вираз

en: Invalid collation character
uk: Некоректний об'єднувальний символ

en: Invalid character class name
uk: Некоректна назва класу символів

en: Trailing backslash
uk: Зворотна похила риска наприкінці виразу

en: Invalid back reference
uk: Недійсне зворотнє посилання

en: Unmatched [, [^, [:, [., or [=
uk: Вираз без парних [, [^, [:, [. або [=

en: Unmatched ( or \(
uk: Незакрита ( або \(

en: Unmatched \{
uk: Незакрита \{

en: Invalid content of \{\}
uk: Некоректний вміст \{\}

en: Invalid range end
uk: Некоректний кінець діапазону

en: Memory exhausted
uk: Пам'ять вичерпана

en: Invalid preceding regular expression
uk: Некоректний попередній формальний вираз

en: Premature end of regular expression
uk: Передчасне закінчення формального виразу

en: Regular expression too big
uk: Завеликий формальний вираз

en: Unmatched ) or \)
uk: Неузгоджена ) або \)

en: No previous regular expression
uk: Не вказано попереднього формального виразу

en: Hangup
uk: Відбій

en: Interrupt
uk: Переривання

en: Quit
uk: Вийти

en: Illegal instruction
uk: Недійсна інструкція

en: Trace/breakpoint trap
uk: Перехоплення трасування/контрольної точки

en: Aborted
uk: Аварійне завершення

en: Floating point exception
uk: Виняток операції з рухомою крапкою

en: Killed
uk: Знищено

en: Bus error
uk: Помилка шини

en: Segmentation fault
uk: Помилка сегментації

en: Broken pipe
uk: Розімкнений конвеєр

en: Alarm clock
uk: Таймер

en: Terminated
uk: Закінчено

en: Urgent I/O condition
uk: Екстрена ситуація вводу-виводу

en: Stopped (signal)
uk: Припинення (сигнал)

en: Stopped
uk: Припинення

en: Continued
uk: Продовження

en: Child exited
uk: Нащадок завершився

en: Stopped (tty input)
uk: Припинення (ввід з консолі)

en: Stopped (tty output)
uk: Припинення (вивід на консоль)

en: I/O possible
uk: Можливий ввід-вивід

en: CPU time limit exceeded
uk: Перевищення ліміту часу ЦП

en: File size limit exceeded
uk: Перевищення ліміту розміру файлів

en: Virtual timer expired
uk: Відлік віртуального таймера завершено

en: Profiling timer expired
uk: Відлік таймера профілювання завершено

en: Window changed
uk: Вікно змінилося

en: User defined signal 1
uk: Визначений користувачем сигнал 1

en: User defined signal 2
uk: Визначений користувачем сигнал 2

en: EMT trap
uk: Пастка EMT

en: Bad system call
uk: Некоректний системний виклик

en: Stack fault
uk: Збій стосу

en: Information request
uk: Запит інформації

en: Power failure
uk: Аварія живлення

en: Resource lost
uk: Втрата засобу

en: cannot create pipe
uk: не вдалося створити конвеєр

en: Real-time signal %d
uk: Сигнал реального часу %d

en: Unknown signal %d
uk: Невідомий сигнал %d

en: Packaged by %s (%s)
uk: Пакет створив %s (%s)

en: Packaged by %s
uk: Пакет створив %s

note: TRANSLATORS: Translate "(C)" to the copyright symbol (C-in-a-circle), if this symbol is available in the user's locale.  Otherwise, do not translate "(C)"; leave it as-is.
en: (C)
uk: ©

note: TRANSLATORS: The %s placeholder is the web address of the GPL license.
en: License GPLv3+: GNU GPL version 3 or later <%s>.
    This is free software: you are free to change and redistribute it.
    There is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
uk: Умови ліцензування викладено у GPLv3+: GNU GPL версії 3 або новішій, <%s>
    Це вільне програмне забезпечення: ви можете вільно змінювати і поширювати його.
    Вам не надається ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, окрім гарантій передбачених законодавством.

note: TRANSLATORS: %s denotes an author name.
en: Written by %s.
uk: Автор: %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name.
en: Written by %s and %s.
uk: Автори: %s та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name.
en: Written by %s, %s, and %s.
uk: Автори: %s, %s та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s
    та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s
    %s, та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s
    %s, %s та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s
    %s, %s, %s та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s
    %s, %s, %s, %s та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s
    %s, %s, %s, %s,
    %s та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, %s, and others.
uk: Автори: %s, %s, %s
    %s, %s, %s, %s,
    %s, %s та інші.

note: TRANSLATORS: The placeholder indicates the bug-reporting address for this package.  Please add _another line_ saying "Report translation bugs to <...>\n" with the address for translation bugs (typically your translation team's web or email address).
en: Report bugs to: %s
uk: Про помилки звітуйте на %s

en: Report %s bugs to: %s
uk: Про помилки у програмі %s звітуйте на %s

en: %s home page: <%s>
uk: домашня сторінка %s: <%s>

en: General help using GNU software: <%s>
uk: Загальна довідкова інформація щодо використання програмного забезпечення GNU: <%s>

en: %s subprocess
uk: нащадок процесу %s

en: %s subprocess got fatal signal %d
uk: підпроцес %s отримав фатальний сигнал %d

en: cannot perform formatted output
uk: неможливо здійснити форматований вивід

en: --warn-macro-sequence: bad regular expression `%s': %s
uk: --warn-macro-sequence: помилковий формальний вираз «%s»: %s

en: truncating macro `%s' definition to INT_MAX bytes
uk: обрізаємо визначення макросу «%s» до INT_MAX байтів

en: Warning: definition of `%s' contains sequence `%s'
uk: Попередження: у визначенні «%s» міститься послідовність «%s»

en: error checking --warn-macro-sequence for macro `%s'
uk: помилка під час перевірки --warn-macro-sequence макросу «%s»

en: Warning: too few arguments to builtin `%s'
uk: Попередження: замало аргументів для вбудованої «%s»

en: Warning: excess arguments to builtin `%s' ignored
uk: Попередження: зайві аргументи до вбудованої «%s» проігноровано

en: empty string treated as 0 in builtin `%s'
uk: порожній рядок, який обробляється як 0, у вбудованій «%s»

en: non-numeric argument to builtin `%s'
uk: нечисловий аргумент вбудованої «%s»

en: leading whitespace ignored in builtin `%s'
uk: проігноровано початкові пробіли у вбудованій «%s»

en: numeric overflow detected in builtin `%s'
uk: виявлено переповнення числового значення у вбудованій «%s»

en: Warning: %s: invalid macro name ignored
uk: Попередження: %s: проігноровано некоректну назву макросу

en: undefined macro `%s'
uk: невизначений макрос «%s»

en: undefined builtin `%s'
uk: невизначена вбудована «%s»

en: builtin `%s' requested by frozen file is not supported
uk: підтримки вбудованої «%s» із запитом із файла заморожування не передбачено

en: Warning: cannot concatenate builtin `%s'
uk: Попередження: не вдалося з'єднати вбудовану «%s»

en: cannot run command `%s'
uk: не вдалося запустити команду «%s»

en: cannot read pipe
uk: не вдалося прочитати конвеєр

en: radix %d in builtin `%s' out of range
uk: основа %d у вбудованій «%s» поза припустимим діапазоном

en: negative width to builtin `%s'
uk: від'ємна ширина у вбудованій «%s»

en: error undiverting `%s'
uk: помилка під час спроби зведення «%s»

en: cannot undivert `%s'
uk: не вдалося виконати зведення «%s»

en: cannot open `%s'
uk: не вдалося відкрити «%s»

en: %s: cannot create tempfile `%s'
uk: %s: не вдалося створити тимчасовий файл «%s»

en: recommend using mkstemp instead
uk: рекомендуємо скористатися mkstemp

en: exit status out of range: `%d'
uk: стан виходу поза припустимим діапазоном: «%d»

en: Debugmode: bad debug flags: `%s'
uk: Діагностичний режим: помилкові прапорці діагностики: «%s»

en: cannot set debug file `%s'
uk: не вдалося встановити діагностичний файл «%s»

en: Warning: \0 will disappear, use \& instead in replacements
uk: Попередження: \0 зникне, скористайтеся замість нього \& у замінниках

en: Warning: sub-expression %d not present
uk: Попередження: немає підвиразу %d

en: Warning: trailing \ ignored in replacement
uk: Попередження: завершальне \ у заміннику буде проігноровано

en: bad regular expression: `%s': %s
uk: помилковий формальний вираз: «%s»: %s

en: error matching regular expression `%s'
uk: помилка під час встановлення відповідності формальному виразу «%s»

en: bad regular expression `%s': %s
uk: помилковий формальний вираз «%s»: %s

en: error writing to debug stream
uk: помилка під час спроби запису до діагностичного потоку даних

en: Warning: recommend ==, not =, for equality operator
uk: Попередження: рекомендуємо використовувати для оператора рівності ==, а не =

en: bad expression in eval (missing right parenthesis): %s
uk: помилковий вираз в eval (пропущено праву дужку): %s

en: bad expression in eval: %s
uk: помилковий вираз в eval: %s

en: bad expression in eval (bad input): %s
uk: помилковий вираз в eval (помилкові вхідні дані): %s

en: bad expression in eval (excess input): %s
uk: помилковий вираз в eval (зайві вхідні дані): %s

en: invalid operator in eval: %s
uk: некоректний оператор в eval: %s

en: divide by zero in eval: %s
uk: ділення на нуль в eval: %s

en: modulo by zero in eval: %s
uk: ділення націло на нуль в eval: %s

en: negative exponent in eval: %s
uk: від'ємний степінь в eval: %s

en: empty string treated as 0
uk: порожній рядок, який оброблено як 0

en: non-numeric argument %s
uk: нечисловий аргумент %s

en: leading whitespace ignored
uk: початкові пробіли проігноровано

en: numeric overflow detected
uk: виявлено переповнення числового значення

en: Warning: unrecognized specifier in `%s'
uk: Попередження: нерозпізнаний специфікатор у «%s»

en: unable to create frozen state
uk: не вдалося створити заморожений стан

en: expecting line feed in frozen file
uk: у файлі заморожування мало бути переведення рядка

en: expecting character `%c' in frozen file
uk: у файлі заморожування мав бути символ «%c»

en: integer overflow in frozen file
uk: переповнення цілочисельного значення у файлі заморожування

en: premature end of frozen file
uk: передчасне завершення файла заморожування

en: cannot open %s
uk: не вдалося відкрити %s

en: frozen file version %d greater than max supported of 1
uk: версія файла заморожування %d перевищує максимальну підтримувану, 1

en: ill-formed frozen file, version directive expected
uk: помилкове форматування файла заморожування, мала бути інструкція version

en: ill-formed frozen file
uk: помилкове форматування файла заморожування

en: unable to read frozen state
uk: не вдалося прочитати стан заморожування

en: read error
uk: помилка під час читання

en: error reading file
uk: помилка під час зчитуванні файла

en: Warning: end of file treated as newline
uk: Попередження: символ кінця файла оброблено як символ нового рядка

en: ERROR: end of file in comment
uk: ПОМИЛКА: символ кінця файла у коментарі

en: ERROR: end of file in string
uk: ПОМИЛКА: символ кінця файла у рядку

en: Try `%s --help' for more information.
uk: Віддайте команду «%s --help», щоб дізнатися більше.

en: Usage: %s [OPTION]... [FILE]...
uk: Користування: %s [ПАРАМЕТР]... [ФАЙЛ]...

en: Process macros in FILEs.  If no FILE or if FILE is `-', standard input
    is read.
uk: Обробити макроси у ФАЙЛах. Якщо ФАЙЛ не вказано, або якщо ФАЙЛом є «-»,
    дані буде прочитано зі стандартного джерела.

en: Mandatory or optional arguments to long options are mandatory or optional
    for short options too.
uk: Обов'язкові і додаткові аргументи до довгих форм запису параметрів є також
    обов'язковими для всіх відповідних скорочених форм запису.

en: Operation modes:
          --help                   display this help and exit
          --version                output version information and exit
uk: Режими роботи:
          --help                   вивести ці довідкові дані і завершити роботу
          --version                вивести дані щодо версії і завершити роботу

en:   -E, --fatal-warnings         once: warnings become errors, twice: stop
                                     execution at first error
      -i, --interactive            unbuffer output, ignore interrupts
      -P, --prefix-builtins        force a `m4_' prefix to all builtins
      -Q, --quiet, --silent        suppress some warnings for builtins
uk:   -E, --fatal-warnings         один раз: попередження стають помилками,
                                     двічі: зупинити на першій помилці
      -i, --interactive            не буферизувати виведення, ігнорувати переривання
      -P, --prefix-builtins        примусово використовувати префікс «m4_» для усіх вбудованих
      -Q, --quiet, --silent        придушити деякі попередження для вбудованих

en:       --warn-macro-sequence[=REGEXP]
                                   warn if macro definition matches REGEXP,
                                     default %s
uk:       --warn-macro-sequence[=ФОРМАЛЬНИЙ_ВИРАЗ]
                                   попереджати, якщо визначення макросу відповідає виразу,
                                     типове значення -- %s

en:   -W, --word-regexp=REGEXP     use REGEXP for macro name syntax
uk:   -W, --word-regexp=ВИРАЗ     використати формальний вираз для синтаксису назви макросу

en: Preprocessor features:
      -D, --define=NAME[=VALUE]    define NAME as having VALUE, or empty
      -I, --include=DIRECTORY      append DIRECTORY to include path
      -s, --synclines              generate `#line NUM "FILE"' lines
      -U, --undefine=NAME          undefine NAME
uk: Можливості попередньої обробки:
      -D, --define=НАЗВА[=ЗНАЧЕННЯ] визначити НАЗВУ як таку, що має ЗНАЧЕННЯ або порожню
      -I, --include=КАТАЛОГ        дописати КАТАЛОГ до шляху включення
      -s, --synclines              створювати рядки «#line ЧИСЛО "ФАЙЛ"»
      -U, --undefine=НАЗВА         скасувати визначення НАЗВИ

en: Limits control:
      -g, --gnu                    override -G to re-enable GNU extensions
      -G, --traditional            suppress all GNU extensions
      -H, --hashsize=PRIME         set symbol lookup hash table size [%d]
      -L, --nesting-limit=NUMBER   change nesting limit, 0 for unlimited [%d]
uk: Обмеження:
      -g, --gnu                    перевизначити -G для уможливлення розширень GNU
      -G, --traditional            придушити усі розширення GNU
      -H, --hashsize=ОСНОВА        встановити розмір таблиці пошуку хешів [%d]
      -L, --nesting-limit=ЧИСЛО    змінити рівень вкладеності, 0 -- без обмежень [%d]

en: Frozen state files:
      -F, --freeze-state=FILE      produce a frozen state on FILE at end
      -R, --reload-state=FILE      reload a frozen state from FILE at start
uk: Файли стану заморожування:
      -F, --freeze-state=ФАЙЛ      створити стан заморожування у файлі наприкінці
      -R, --reload-state=ФАЙЛ      перезавантажити стан заморожування з ФАЙЛа на початку

en: Debugging:
      -d, --debug[=FLAGS]          set debug level (no FLAGS implies `aeq')
          --debugfile[=FILE]       redirect debug and trace output to FILE
                                     (default stderr, discard if empty string)
      -l, --arglength=NUM          restrict macro tracing size
      -t, --trace=NAME             trace NAME when it is defined
uk: Діагностика:
      -d, --debug[=ПРАПОРЦІ]       встановити рівень діагностики (без ПРАПОРЦІв -- «aeq»)
          --debugfile[=ФАЙЛ]       переспрямувати виведені діагностичні дані і трасування
                                     до файла (типово stderr, відкинути, якщо вказано
                                     порожній рядок)
      -l, --arglength=ЧИСЛО        обмежити розмір трасування макросу
      -t, --trace=НАЗВА            трасувати НАЗВА, якщо його визначено

en: FLAGS is any of:
      a   show actual arguments
      c   show before collect, after collect and after call
      e   show expansion
      f   say current input file name
      i   show changes in input files
uk: ПРАПОРЦІ:
      a   показати справжні аргументи
      c   показати до збирання, після збирання і після виклику
      e   показати розгортання
      f   вивести назву поточного файла вхідних даних
      i   показати зміни у файлах вхідних даних

en:   l   say current input line number
      p   show results of path searches
      q   quote values as necessary, with a or e flag
      t   trace for all macro calls, not only traceon'ed
      x   add a unique macro call id, useful with c flag
      V   shorthand for all of the above flags
uk:   l   виводити поточний номер рядка вхідних даних
      p   показувати результати для пошуків шляху
      q   вказувати, що значення є обов'язковими, з прапорцем a або e
      t   трасувати усі виклики макросів, не лише з traceon
      x   додавати унікальний ідентифікатор виклику макросу, корисно із прапорцем c
      V   скорочення для усіх вказаних вище прапорців

en: If defined, the environment variable `M4PATH' is a colon-separated list
    of directories included after any specified by `-I'.
uk: Якщо її визначено, змінна середовища M4PATH є списком відокремлених
    двокрапкою каталогів, які включено після будь-яких, вказаних з «-I».

en: Exit status is 0 for success, 1 for failure, 63 for frozen file version
    mismatch, or whatever value was passed to the m4exit macro.
uk: Станом виходу є 0 для успіху, 1 для помилки, 63 для невідповідності версії
    файла заморожування або будь-яке значення, яке передано макросу m4exit.

en: internal error detected; please report this bug to <%s>
uk: виявлено внутрішню помилку; будь ласка, повідомте про цю ваду на адресу <%s>

en: warning: `m4 -%c' may be removed in a future release
uk: попередження: «m4 -%c» може бути вилучено у наступних випусках

en: warning: `m4 %s' is deprecated
uk: попередження: «m4 %s» є застарілим

en: bad debug flags: `%s'
uk: помилкові прапорці діагностики: «%s»

en: warning: `m4 -e' is deprecated, use `-i' instead
uk: попередження: «m4 -e» вважається застарілим, користуйтеся «-i»

en: ERROR: end of file in argument list
uk: ПОМИЛКА: символ кінця файла у списку аргументів

en: recursion limit of %d exceeded, use -L<N> to change it
uk: перевищено обмеження на кількість рекурсій у %d, скористайтеся -L<N>, щоб змінити обмеження

en: cannot clean temporary file for diversion
uk: не вдалося спорожнити тимчасовий файл для відхилення

en: cannot create temporary file for diversion
uk: не вдалося створити тимчасовий файл для відхилення

en: cannot seek within diversion
uk: не вдалося виконати позиціювання у відхиленні

en: cannot close temporary file for diversion
uk: не вдалося закрити тимчасовий файл для відхилення

en: ERROR: cannot flush diversion to temporary file
uk: ПОМИЛКА: не вдалося спорожнити відхилення для тимчасового файла

en: ERROR: copying inserted file
uk: ПОМИЛКА: копіюємо вставлений файл

en: error reading inserted file
uk: помилка під час спроби читання вставленого файла

en: cannot stat diversion
uk: не вдалося статистично обробити відхилення

en: diversion too large
uk: надто велике відхилення
