luci-app-v 2raya - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Collecting data…
lt: Renkami duomenys…

en: Configuration
lt: Konfigūracija

en: Debug
lt: Derinimas/Trukdžių šalinimas

en: Disable log color output
lt: Išjungti žurnalo spalvos išvestį

en: Disable log timestamp
lt: Išjungti žurnalo laiko žymėjimą

en: Enable
lt: Įjungti/Įgalinti

en: Error
lt: Klaida

en: Grant access to v2rayA configuration
lt: Duoti prieigą prie „v2rayA“ konfigūracijos

en: IPv6 support
lt: IPv6 palaikymas

en: Info
lt: Informacija

en: Listening address
lt: Adresas laukia prisijungimo/jungties ryšio (klausosi ir pasiruošęs priimti)

en: Loading…
lt: Kraunama…

en: Log
lt: Žurnalas

en: Log file does not exist.
lt: Žurnalo failas neegzistuoja.

en: Log is clean.
lt: Žurnalas yra švarus.

en: Log level
lt: Žurnalo lygis

en: Max log retention period
lt: Maksimalus žurnalo išlaikymo periodas

en: NOT RUNNING
lt: NEVEIKIA

en: Nftables support
lt: „Nftables“ palaikymas

en: Off
lt: Išjungtas/Išgalintas

en: On
lt: Įjungta/Įgalinta (-s)

en: Open Web Interface
lt: Atidaryti tinklo naudotojo/vartotojo sąsają

en: RUNNING
lt: VEIKIA

en: Refresh every %d seconds.
lt: Atnaujinti kas %d sekundžių.

en: Requires nftables.
lt: Reikalauja „nftables“.

en: Requires working IPv6 connectivity.
lt: Reikalauja veikiančio „IPv6“ interneto.

en: Trace
lt: Sekimas/Atsekamumas

en: Unit: days.
lt: Vienetas: dienos.

en: Unknown error: %s
lt: Nežinoma klaida: %s

en: Warn
lt: Įspėti

en: v2rayA
lt: „v2rayA“

en: v2rayA is a V2Ray Linux client supporting global transparent proxy, compatible with SS, SSR, Trojan(trojan-go), PingTunnel protocols.
lt: „v2rayA“ yra „V2ray Linux“ kliento palaikantis visuotinis permatomas lygiarangis, palaikomas su „SS“, „SSR“, „Trojan(trojan-go)“, „PingTunnel“ protokolais.
