luci-app-v 2raya - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Debug
sv: Avlusa

en: Enable
sv: Aktivera

en: IPv6 support
sv: Stöd för IPv6

en: Log
sv: Logg

en: Log file does not exist.
sv: Logg-filen existerar inte.

en: Log level
sv: Logg-nivå

en: NOT RUNNING
sv: KÖRS INTE

en: Off
sv: Av

en: On
sv: På

en: Open Web Interface
sv: Öppna webbgränssnittet

en: RUNNING
sv: KÖRS

en: Unknown error: %s
sv: Okänt fel: %s

en: Warn
sv: Varna
