luci-app-ddns 2.4.0-1 - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Advanced Settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Cancel
he: ביטול

en: Configuration
he: הגדרות

en: Dynamic DNS
he: DNS דינאמי

en: Enabled
he: פעילה

en: Interface
he: מנשק

en: Network
he: רשת

en: Never
he: אף פעם

en: Password
he: סיסמא

en: Username
he: שם משתמש
