luci-app-ddns 2.4.0-1 - en to nb_NO translation catalogue (37 entries)

en: Add new services...
nb_NO: Legg til nye tjenester …

en: Advanced Settings
nb_NO: Avanserte innstillinger

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Configuration
nb_NO: Oppsett

en: Create service
nb_NO: Opprett tjeneste

en: Current setting:
nb_NO: Nåværende innstilling:

en: Custom update-URL
nb_NO: Egendefinert oppdaterings-URL

en: Disabled
nb_NO: Avskrudd

en: Domain
nb_NO: Domene

en: Dynamic DNS
nb_NO: Dynamisk DNS

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Enabled
nb_NO: Påskrudd

en: Error
nb_NO: Feil

en: File
nb_NO: Fil

en: IPv4-Address
nb_NO: IPv4-adresse

en: IPv6 not supported
nb_NO: IPv6 støttes ikke

en: IPv6-Address
nb_NO: IPv6-adresse

en: Information
nb_NO: Info

en: Interface
nb_NO: Grensesnitt

en: Lookup Hostname
nb_NO: Utfør oppslag av vertsnavn

en: Name
nb_NO: Navn

en: Network
nb_NO: Nettverk

en: Never
nb_NO: Aldri

en: No Data
nb_NO: Ingen data

en: No logging
nb_NO: Ingen loggføring

en: Not Running
nb_NO: Kjører ikke

en: Password
nb_NO: Passord

en: Reload
nb_NO: Last inn igjen

en: Running
nb_NO: Kjører

en: Services
nb_NO: Tjenester

en: State
nb_NO: Tilstand

en: Stop
nb_NO: Stopp

en: Stopped
nb_NO: Stoppet

en: Unknown
nb_NO: Ukjent

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: Warning
nb_NO: Advarsel

en: hours
nb_NO: timer
