luci-app-ddns 2.4.0-1 - en to uk translation catalogue (195 entries)

en: "../" not allowed in path for Security Reason.
uk: Використання «../» на шляху не дозволяється з міркувань безпеки.

en: A.k.a. the TOKEN at e.g. afraid.org
uk: Також відомий як TOKEN, наприклад, на afraid.org

en: Add new services...
uk: Додати новий сервіс...

en: Advanced Settings
uk: Розширені налаштування

en: Allow non-public IPs
uk: Дозволити не публічні IP

en: Basic Settings
uk: Базові налаштування

en: Bind Network
uk: Привʼязати мережу

en: Binding to a specific network not supported
uk: Прив’язка до певної мережі не підтримується

en: BusyBox's nslookup and hostip do not support TCP instead of the default UDP when sending requests to the DNS server!
uk: Nslookup і hostip BusyBox не підтримують TCP замість стандартного UDP під час надсилання запитів на сервер DNS!

en: BusyBox's nslookup in the current compiled version does not handle given DNS Servers correctly!
uk: Nslookup BusyBox у поточній скомпільованій версії не обробляє задані DNS-сервери належним чином!

en: CA cert bundle file
uk: Шлях до CA сертифікатів

en: CA certificate bundle file that will be used to download services data. Set IGNORE to skip certificate validation.
uk: Файл пакета сертифікатів ЦС, який використовуватиметься для завантаження даних служб. Встановіть IGNORE, щоб пропустити перевірку сертифіката.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Check Interval
uk: Інтервал перевірки

en: Check Unit
uk: Елемент перевірки

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Configuration Error
uk: Помилка конфігурації

en: Contains Log files for each running section.
uk: Містить файли журналу для кожного запущеного розділу.

en: Contains PID and other status information for each running section.
uk: Містить PID та іншу інформацію про стан кожного запущеного розділу.

en: Create service
uk: Створити сервіс

en: Current setting:
uk: Поточні налаштування:

en: Currently DDNS updates are not started at boot or on interface events.
uk: Наразі оновлення DDNS не запускаються при завантаженні або за подіями інтерфейсу.

en: Custom update script for updating your DDNS Provider.
uk: Користувацький скрипт оновлення, який буде використовуватися для оновлення вашого постачальника DDNS.

en: Custom update-URL
uk: Користувацький URL оновлення

en: Custom update-script
uk: Користувацький скрипт оновлення

en: DDNS Autostart disabled
uk: Автозапуск DDNS вимкнено

en: DDNS Autostart enabled
uk: Увімкнено автозапуск DDNS

en: DDNS Service provider
uk: Постачальник послуг DDNS

en: DDns Service
uk: Служба DDns

en: DNS requests via TCP not supported
uk: Запити DNS через TCP не підтримуються

en: DNS-Server
uk: DNS сервер

en: Date format
uk: Формат дати

en: Defines the Web page to read systems IP-Address from.
uk: Визначає веб-сторінку для читання системної IP-адреси.

en: Defines the interface to read systems IP-Address from
uk: Визначає інтерфейс для читання системної IP-адреси

en: Defines the network to read systems IP-Address from
uk: Визначає мережу для читання системних IP-адрес

en: Disabled
uk: Відключено

en: Domain
uk: Домен

en: Dynamic DNS
uk: Динамічний DNS

en: Dynamic DNS Version
uk: Динамічна версія DNS

en: Edit
uk: Редагувати

en: Enable secure communication with DDNS provider
uk: Увімкніть безпечний зв’язок із постачальником DDNS

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Error
uk: Помилка

en: Error Max Retry Counter
uk: Лічильник помилок максимальної кількості повторних спроб

en: Error Retry Interval
uk: Помилка Інтервал повторних спроб

en: Event Network
uk: Мережа подій

en: Example for IPv4
uk: Приклад для IPv4

en: Example for IPv6
uk: Приклад для IPv6

en: File
uk: Файл

en: Follow instructions found on their WEB page.
uk: Дотримуйтеся вказівок на їхній ВЕБ-сторінці.

en: For supported codes look here
uk: Підтримувані коди дивіться тут

en: Force IP Version
uk: Примусова IP-версія

en: Force Interval
uk: Інтервал сил

en: Force TCP on DNS
uk: Примусово налаштувати TCP на DNS

en: Force Unit
uk: Одиниця сили

en: Format
uk: Формат

en: Format: IP or FQDN
uk: Формат: IP або FQDN

en: GNU Wget will use the IP of given network, cURL will use the physical interface.
uk: GNU Wget використовуватиме IP даної мережі, cURL використовуватиме фізичний інтерфейс.

en: Global Settings
uk: Загальні параметри

en: Grant access to ddns procedures
uk: Надати доступ до процедур ddns

en: HTTPS not supported
uk: HTTPS не підтримується

en: Hostname/FQDN to validate, whether an IP update is necessary
uk: Ім’я хосту/FQDN, щоб перевірити, чи потрібне оновлення IP

en: IP address source
uk: IP адреса джерела

en: IP address version
uk: Версія IP адреси

en: IPv4-Address
uk: Адреса IPv4

en: IPv6 address must be given in square brackets
uk: IPv6-адреса має бути в квадратних дужках

en: IPv6 is not supported by this system
uk: IPv6 не підтримується цією системою

en: IPv6 not supported
uk: IPv6 не підтримується

en: IPv6-Address
uk: Адреса IPv6

en: If Wget and cURL package are installed, Wget is used for communication by default.
uk: Якщо Wget і пакет cURL встановлено, Wget використовується для зв’язку за умовчанням.

en: If this service section is disabled it will not be started.
uk: Якщо цей розділ служби вимкнено, він не запускається.

en: If using secure communication you should verify server certificates!
uk: Якщо ви використовуєте безпечний зв'язок, вам слід перевірити сертифікати сервера!

en: In some versions cURL/libcurl in OpenWrt is compiled without proxy support.
uk: У деяких версіях cURL/libcurl у OpenWrt компілюється без підтримки проксі.

en: Info
uk: Інфо

en: Information
uk: Інформація

en: Install 'bind-host' or 'knot-host' or 'drill' package if you know you need TCP for DNS requests.
uk: Встановіть пакет «bind-host», «knot-host» або «drill», якщо ви знаєте, що вам потрібен TCP для запитів DNS.

en: Install 'ca-certificates' package or needed certificates by hand into /etc/ssl/certs default directory
uk: Встановіть пакет «ca-certificates» або потрібні сертифікати вручну в каталог за замовчуванням /etc/ssl/certs

en: Install Service
uk: Встановити службу

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Interval to force an update at the DDNS Provider
uk: Інтервал примусового оновлення в постачальника DDNS

en: Interval unit for forced updates sent to DDNS Provider.
uk: Одиниця інтервалу для примусових оновлень, надісланих постачальнику DDNS.

en: Interval unit to check for changed IP
uk: Одиниця інтервалу для перевірки зміни IP

en: Last Update
uk: Останнє оновлення

en: Log File Viewer
uk: Перегляд файлів журналу

en: Log directory
uk: Директорія для звіту

en: Log length
uk: Довжина колоди

en: Log to file
uk: Зареєструватися в файлі

en: Log to syslog
uk: Увійти в системний журнал

en: Lookup Hostname
uk: Пошук імені хоста

en: Method used to determine the system IP-Address to send in updates
uk: Метод, який використовується для визначення IP-адреси системи для надсилання оновлень

en: Name
uk: Ім'я

en: Neither GNU Wget with SSL nor cURL is installed to select a network to use for communication.
uk: Ні GNU Wget із SSL, ні cURL не встановлено для вибору мережі для зв’язку.

en: Neither GNU Wget with SSL nor cURL is installed to support secure updates via HTTPS protocol.
uk: Ні GNU Wget із SSL, ні cURL не встановлено для підтримки безпечних оновлень через протокол HTTPS.

en: Neither from LuCI interface nor from console.
uk: Ні з інтерфейсу LuCI, ні з консолі.

en: Network
uk: Мережа

en: Network on which the ddns-updater scripts will be started
uk: Мережа, в якій будуть запускатися скрипти ddns-updater

en: Never
uk: Ніколи

en: New DDns Service…
uk: Нова служба DDns…

en: Next Update
uk: Наступне оновлення

en: Next Verify
uk: Далі перевірте

en: No Data
uk: Немає даних

en: No certificates found
uk: Сертифікати не знайдено

en: No logging
uk: Без реєстрації

en: Non-public and by default blocked IPs
uk: Непублічні та за замовчуванням заблоковані IP-адреси

en: Not Running
uk: Не працює

en: Notice
uk: Зауваження

en: Number of last lines stored in log files
uk: Кількість останніх рядків, збережених у файлах журналу

en: OPTIONAL: Force the usage of pure IPv4/IPv6 only communication.
uk: НЕОБОВ’ЯЗКОВО: примусове використання лише зв’язку IPv4/IPv6.

en: OPTIONAL: Force the use of TCP instead of default UDP on DNS requests.
uk: НЕОБОВ’ЯЗКОВО: примусове використання TCP замість стандартного UDP для запитів DNS.

en: OPTIONAL: Network to use for communication
uk: НЕОБОВ’ЯЗКОВО: мережа для зв’язку

en: OPTIONAL: Proxy-Server for detection and updates.
uk: НЕОБОВ’ЯЗКОВО: Проксі-сервер для виявлення та оновлення.

en: OPTIONAL: Use non-default DNS-Server to detect 'Registered IP'.
uk: НЕОБОВ’ЯЗКОВО: використовуйте нестандартний DNS-сервер для виявлення «зареєстрованої IP».

en: On Error the script will stop execution after the given number of retries.
uk: У разі помилки сценарій припинить виконання після вказаної кількості повторів.

en: Optional Encoded Parameter
uk: Додатковий закодований параметр

en: Optional Parameter
uk: Додатковий параметр

en: Optional: Replaces [PARAMENC] in Update-URL (URL-encoded)
uk: Необов’язково: замінює [PARAMENC] в URL-адресі оновлення (закодована URL-адреса)

en: Optional: Replaces [PARAMOPT] in Update-URL (NOT URL-encoded)
uk: Необов’язково: замінює [PARAMOPT] в URL-адресі оновлення (НЕ закодовано URL-адресою)

en: PROXY-Server
uk: PROXY-сервер

en: Password
uk: Пароль

en: Path to CA-Certificate
uk: Шлях до сертифіката CA

en: Please follow the instructions on OpenWrt's homepage to enable IPv6 support
uk: Дотримуйтесь інструкцій на домашній сторінці OpenWrt, щоб увімкнути підтримку IPv6

en: Please press [Read] button
uk: Натисніть кнопку [Читати]

en: Provide either an Update Script OR an Update URL
uk: Надайте сценарій оновлення АБО URL-адресу оновлення

en: Read / Reread log file
uk: Прочитати/перечитати файл журналу

en: Really switch service?
uk: Справді змінити службу?

en: Registered IP
uk: Зареєстрований IP

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Reload this service
uk: Перезавантажте цей сервіс

en: Replaces [DOMAIN] in Update-URL (URL-encoded)
uk: Замінює [DOMAIN] в URL-адресі оновлення (закодована URL-адреса)

en: Replaces [PASSWORD] in Update-URL (URL-encoded)
uk: Замінює [PASSWORD] в Update-URL (URL-кодований)

en: Replaces [USERNAME] in Update-URL (URL-encoded)
uk: Замінює [USERNAME] в Update-URL (URL-кодований)

en: Restart DDns
uk: Перезапустіть DDns

en: Retry Unit
uk: Повторити одиницю

en: Run once
uk: Бігти один раз

en: Running
uk: Запуск

en: Script
uk: Сценарій

en: Select a service
uk: Виберіть послугу

en: Service doesn't support this IP type
uk: Сервіс не підтримує цей тип IP

en: Service not installed
uk: Служба не встановлена

en: Services
uk: Сервіси

en: Services URL Download
uk: Завантажити URL-адресу послуг

en: Services list last update
uk: Останнє оновлення списку послуг

en: Setting this parameter to 0 will force the script to only run once
uk: Якщо встановити для цього параметра значення 0, сценарій буде виконуватися лише один раз

en: Source URL for services file. Defaults to the master openwrt ddns package repo.
uk: Вихідна URL-адреса для файлу служб. За замовчуванням використовується головне сховище пакетів openwrt ddns.

en: Start DDNS
uk: Запустіть DDNS

en: State
uk: Стан

en: Status
uk: Стан

en: Status directory
uk: Довідник статусу

en: Stop
uk: Стій

en: Stop DDNS
uk: Зупинити DDNS

en: Stop this service
uk: Зупиніть цю службу

en: Stopped
uk: Зупинено

en: Switch service
uk: Послуга комутатора

en: The default setting of '0' will retry infinitely.
uk: Налаштування за замовчуванням «0» буде повторювати нескінченні спроби.

en: The interval between which each subsequent retry commences.
uk: Інтервал, між яким починається кожна наступна спроба.

en: The service name is already used
uk: Назва служби вже використовується

en: There is no service configured.
uk: Службу не налаштовано.

en: This is only a problem with multiple WAN interfaces and your DDNS provider is unreachable via one of them.
uk: Це лише проблема з кількома інтерфейсами WAN, і ваш провайдер DDNS недоступний через один із них.

en: This is the current content of the log file in %h for this service.
uk: Це поточний вміст файлу журналу в %h для цієї служби.

en: This is the default if you run DDNS scripts by yourself (i.e. via cron with force_interval set to '0')
uk: Це значення за замовчуванням, якщо ви запускаєте сценарії DDNS самостійно (тобто через cron із параметром force_interval, встановленим на «0»)

en: This will be autoset to the selected interface
uk: Це буде автоматично встановлено для вибраного інтерфейсу

en: Timer Settings
uk: Налаштування таймера

en: URL to detect
uk: URL для виявлення

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Update DDns Services List
uk: Оновіть список служб DDns

en: Update URL
uk: Оновити URL

en: Update URL for updating your DDNS Provider.
uk: Оновити URL-адресу для оновлення постачальника DDNS.

en: Use HTTP Secure
uk: Використовуйте HTTP Secure

en: Use cURL
uk: Використовуйте cURL

en: User defined script to read system IP-Address
uk: Визначений користувачем скрипт для читання IP-адреси системи

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Using specific DNS Server not supported
uk: Використання конкретного DNS-сервера не підтримується

en: Values below 5 minutes == 300 seconds are not supported
uk: Значення менше 5 хвилин == 300 секунд не підтримуються

en: Values lower than 'Check Interval' except '0' are invalid
uk: Значення, нижчі за «Інтервал перевірки», крім «0», недійсні

en: Verify
uk: Підтвердити

en: Warning
uk: 'Попередження

en: Which record type to update at the DDNS provider (A/AAAA)
uk: Який тип запису оновити у постачальника DDNS (A/AAAA)

en: Which time units to use for retry counters.
uk: Які одиниці часу використовувати для лічильників повторних спроб.

en: Writes detailed messages to log file. File will be truncated automatically.
uk: Записує детальні повідомлення у файл журналу. Файл буде скорочено автоматично.

en: Writes log messages to syslog. Critical Errors will always be written to syslog.
uk: Записує повідомлення журналу в syslog. Критичні помилки завжди записуватимуться в syslog.

en: You should install 'bind-host' or 'knot-host' or 'drill' or 'hostip' package, if you need to specify a DNS server to detect your registered IP.
uk: Вам слід встановити пакет «bind-host», «knot-host», «drill» або «hostip», якщо вам потрібно вказати DNS-сервер для виявлення вашої зареєстрованої IP-адреси.

en: You should install 'wget' or 'curl' or 'uclient-fetch' with 'libustream-*ssl' package.
uk: Ви повинні встановити «wget», «curl» або «uclient-fetch» з пакетом «libustream-*ssl».

en: You should install 'wget' or 'curl' package.
uk: Вам слід встановити пакет «wget» або «curl».

en: You should install 'wget' or 'uclient-fetch' package or replace libcurl.
uk: Вам слід встановити пакет «wget» або «uclient-fetch» або замінити libcurl.

en: cURL is installed, but libcurl was compiled without proxy support.
uk: cURL встановлено, але libcurl було скомпільовано без підтримки проксі.

en: cURL without Proxy Support
uk: cURL без підтримки проксі

en: custom
uk: звичай

en: days
uk: днів

en: directory or path/file
uk: каталог або шлях/файл

en: hours
uk: годин

en: minutes
uk: хвилин

en: or
uk: або

en: or update your system to the latest OpenWrt Release
uk: або оновіть систему до останньої версії OpenWrt

en: seconds
uk: секунди

en: to run HTTPS without verification of server certificates (insecure)
uk: для запуску HTTPS без перевірки сертифікатів сервера (небезпечно)
