luci-app-radicale 2 - en to cs translation catalogue (105 entries)

en: A lightweight CalDAV/CardDAV server
cs: Na systémové prostředky nenáročný CalDAV/CardDAV server

en: Advanced Settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Allowed Ciphers
cs: Povolené šifry

en: Authentication
cs: Ověřování

en: Authentication / Users
cs: Ověřování / uživatelé

en: Authentication Type
cs: Typ ověřování se

en: Based on settings in 'Rights File'
cs: Na základě nastavení v „souboru s oprávněními“

en: Certificate
cs: Certifikát

en: Client Certificate Authority
cs: Autorita klientského certifikátu

en: Close Lock File
cs: Zavřít soubor zámku

en: Close the lock file when no more clients are waiting
cs: Pokud už žádní klienti nečekají, uzavřít soubor zámku

en: Command that is run after changes to storage
cs: Příkaz, který je spouštěn po změnách na úložišti

en: Confirm Plaintext Password
cs: Potvrdit heslo v čitelné podobě

en: DNS Lookup
cs: DNS vyhledávání

en: Debug
cs: Ladění

en: Default (htpasswd file from users below)
cs: Výchozí (htpasswd soubor z uživatelů níže)

en: Default (multifilesystem)
cs: Výchozí (vícero souborových systémů)

en: Default (owner only)
cs: Výchozí (pouze vlastník)

en: Delete sync token that are older (seconds)
cs: Mazat tokeny synchronizace které jsou starší než (sekundy)

en: Document Encoding
cs: Enkódování dokumentu

en: Dump Environment
cs: Vytvořit výpis prostředí

en: Enable SSL connections
cs: Zapnout SSL spojení

en: Encoding for responding to requests/events
cs: Kódování pro odpovídání na požadavky/události

en: Encoding for storing local collections
cs: Enkódování pro ukládání lokálních sad

en: Encrypted Password
cs: Šifrované heslo

en: Encryption
cs: Šifrování

en: Filename
cs: Název souboru

en: Folder
cs: Složka

en: Folder in which to store collections
cs: Složka ve které ukládat sady

en: For verifying client certificates
cs: Pro ověřování klientských certifikátů

en: General Settings
cs: Obecná nastavení

en: Generate this field using a generator for Apache htpasswd-style authentication files (for the hash format you have chosen above), or install python3-passlib to enable the ability to create the hash by entering the plaintext in a field that will appear on this page if python3-passlib is installed.
cs: Vytvořte tuto kolonku pomocí nástroje pro vytváření souborů ověřování ve stylu Apache htpasswd (pro formát vytváření otisku, který jste zvolili výše), nebo nainstalujte python3-passlib a získejte tak možnost vytvářet otisk zadání holého textu do kolonky, která se objeví na této stránce, pokud je python3-passlib nainstalované.

en: Go to Radicale 2.x Web UI
cs: Přejít do webového uživ. rozhraní Radicale 2.x

en: Go to Radicale v2 Web UI
cs: Přejít do webového uživ. rozhraní Radicale v2

en: Grant UCI access for luci-app-radicale2
cs: Udělit luci-app-radicale2 přístup do UCI nastavování

en: HTTP(S) Basic Authentication Realm
cs: Oblast ověřování HTTP(S) Basic Authentication

en: HTTP(S) Headers
cs: HTTP(S) záhlaví

en: HTTP(S) Listeners (address:port)
cs: HTTP(S) očekávající spojení (adresa:port)

en: Header: X-Access-Control-Allow-Origin
cs: Hlavička: X-Access-Control-Allow-Origin

en: Headers
cs: Záhlaví

en: Hook
cs: Háček

en: If 'Plaintext Password' filled and matches 'Confirm Plaintext Password' then this field becomes of hash of that password, otherwise this field remains the existing hash (you can also put your own hash value for the type of hash listed above).
cs: Pokud se zadání v kolonkách „Čitelné heslo“ a „Potvrzení čitelného hesla“, pak se tato kolonka stane otiskem takového hesla. V opačném případě tato kolonka zůstane stávajícím otiskem (je také možné zadat svou vlastní hodnotu otisku pro typ vypsaný výše).

en: Include full environment in logs
cs: Do záznamu událostí zahrnout úplné prostředí

en: Insecure hashes
cs: Nebezpečné otisky

en: Install package python3-openssl to support SSL connections
cs: Pro podporu SSL spojení nainstalujte balíček python3-openssl

en: Install python3-passlib and python3-bcrypt to enable a secure hash
cs: Aby bylo možné vytvářet zabezpečený otisk, je třeba nainstalovat balíčky python3-passlib a python3-bcrypt

en: Log configuration file (no file means default procd which ends up in syslog
cs: Soubor s nastaveními pro zaznamenávání událostí (žádný znamená výchozí chování procd, tedy směrovat do syslog)

en: Logging
cs: Zaznamenávání událostí

en: Logging File
cs: Soubor pro záznam událostí

en: Lookup reverse DNS for clients for logging
cs: Do záznamů událostí, pokoušet se překládat IP adresy na názvy hostitelů (reverzní DNS)

en: Mask Passwords
cs: Maskovat hesla

en: Max Connections
cs: Nejvýše spojení

en: Max Content Length
cs: Délka obsahu nejvýše

en: Max Sync Token Age
cs: Nejvyšší umožněné stáří synchronizačního tokenu

en: Maximum number of simultaneous connections
cs: Nejvyšší umožněný počet souběžných spojení

en: Maximum size of request body (bytes)
cs: Největší velikost těla požadavku (bajty)

en: Multiple files on filesystem
cs: Vícero souborů na souborovém systému

en: No authentication
cs: Bez ověřování

en: Password and confirmation do not match
cs: Heslo a jeho potvrzení se neshodují

en: Password encryption method
cs: Metoda šifrování hesla

en: Plaintext
cs: Neformátovaný text

en: Plaintext Password
cs: Heslo v čitelném textu

en: Prevent other instances or processes from modifying collections while in use
cs: Bránit ostatním instancím nebo procesům ve změnách sbírek, pokud jsou používány

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: REMOTE_USER from web server
cs: VZDALENY_UZIVATEL z webového serveru

en: RO: All, RW: All
cs: Pouze čtení: všichni, čtení/zápis: všichni

en: RO: Authenticated Users, RW: Owner
cs: RO: ověření uživatelé, RW: vlastník

en: RO: None, RW: Authenticated Users
cs: RO: žádné, RW: ověření uživatelé

en: RO: None, RW: Owner
cs: Pouze čtení: nikdo, čtení/zápis: vlastník

en: Radicale v2 Web UI
cs: Webové rozhraní Radicale v2

en: Realm
cs: Oblast

en: Redact passwords in logs
cs: Odstraňovat ze záznamů událostí hesla

en: Remove configuration for certificate, key, and CA
cs: Odebrat nastavení pro certifikát, klíč a cert. autoritu

en: Remove configuration for logging
cs: Odebrat nastavení pro zaznamenávání událostí

en: Remove configuration for rights file
cs: Odebrat nastavení pro soubor s oprávněními

en: Request
cs: Požadavek

en: Required time between a failed authentication attempt and trying again
cs: Vyžadovaná prodleva mezi nezdařeným pokusem o přihlášení se a umožněním nového pokusu

en: Retry Delay
cs: Prodleva před opakovaným pokusem

en: Rights
cs: Práva

en: Rights File
cs: Soubor s oprávněními

en: Rights Type
cs: Typ oprávnění

en: SSL not available
cs: SSL není k dispozici

en: See python3-openssl documentation for available ciphers
cs: Ohledně šifer k dispozici viz dokumentace k python3-openssl

en: See python3-openssl documentation for available protocols
cs: Ohledně protokolů k dispozici viz dokumentace k python3-openssl

en: Select bcrypt above to enable a secure hash
cs: Pokud chcete zapnout zabezpečený otisk, vyberte výše bcrypt

en: Send debug information to logs
cs: Odeslat ladící informace do záznamu událostí

en: Server Settings
cs: Nastavení serveru

en: Socket timeout (seconds)
cs: Časový limit soketu (sekundy)

en: Storage
cs: Úložiště

en: Storage Type
cs: Typ úložiště

en: This permanently deletes configuration for logging
cs: Toto nevratně smaže nastavení pro zaznamenávání událostí

en: This permanently deletes the cert, key, and configuration to use same.
cs: Toto nevratně smaže certifikát, klíč a nastavení pro použití stejného.

en: This permanently deletes the rights file and configuration to use same.
cs: Toto nevratně smaže soubor s oprávněními a nastavení pro použití stejného.

en: Timeout
cs: Časový limit

en: Use File Locks
cs: Používat zámky souborů

en: Use Protocol
cs: Použít protokol

en: User
cs: Uživatel

en: User-based ACL Settings
cs: Nastavení ACL seznamu, založeném na uživatelích

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Users and Passwords
cs: Uživatelé a hesla

en: Web UI
cs: Webové uživ. rozhraní

en: Web UI Type
cs: Typ Web UI

en: X-Remote-User from web server
cs: X-Remote-User z webového serveru

en: htpasswd file (manually populated)
cs: soubor htpasswd (ručně vyplněný)

en: htpasswd-formatted file filename
cs: název souboru ve formátu htpasswd
