luci-app-radicale 2 - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Certificate
el: Πιστοποιητικό

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Encryption
el: Κρυπτογράφηση

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: General Settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Server Settings
el: Ρυθμίσεις διακομιστή

en: Timeout
el: Τέλος χρόνου

en: User
el: Χρήστης
