luci-app-radicale 2 - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: A lightweight CalDAV/CardDAV server
fi: Kevyt CalDAV-/CardDAV-palvelin

en: Advanced Settings
fi: Lisäasetukset

en: Authentication
fi: Todennus

en: Authentication Type
fi: Todennuksen tyyppi

en: Certificate
fi: Varmenne

en: Debug
fi: Viankorjaus

en: Encryption
fi: Salaus

en: Filename
fi: Tiedostom nimi

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: HTTP(S) Headers
fi: HTTP(S)-otsakkeet

en: Headers
fi: Otsakkeet

en: Logging
fi: Kirjaaminen

en: Private Key
fi: Yksityinen avain

en: Realm
fi: Alue

en: SSL not available
fi: SSL ei käytettävissä

en: Server Settings
fi: Palvelimen asetukset

en: Storage
fi: Tallennustila

en: Timeout
fi: Maksimiaika

en: User
fi: Käyttäjä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Users and Passwords
fi: Käyttäjät ja salasanat
