luci-app-v 2raya - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Auto
cs: automaticky

en: Collecting data…
cs: Shromažďování dat…

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Debug
cs: Ladění

en: Disable log color output
cs: Vypnout obarvování výstupu ze záznamu událostí

en: Disable log timestamp
cs: Zakázat časové razítko záznamu událostí

en: Enable
cs: Povolit

en: Error
cs: Chyba

en: Grant access to v2rayA configuration
cs: Udělit přístup k nastavování v2rayA

en: IPv6 support
cs: Podpora pro IPv6

en: Listening address
cs: Adresa pro očekávání spojení

en: Loading…
cs: Načítání…

en: Log
cs: Záznam událostí

en: Log file does not exist.
cs: Soubor se záznamem událostí neexistuje.

en: Log is clean.
cs: Záznam událostí je čistý.

en: Log level
cs: Stupeň podrobnosti záznamu událostí

en: Max log retention period
cs: Nejdelší umožněné období uchovávání záznamu událostí

en: NOT RUNNING
cs: NESPUŠTĚNÉ

en: Nftables support
cs: Podpora pro Nftables

en: Off
cs: Vypnuto

en: On
cs: Zapnuto

en: Open Web Interface
cs: Otevřít webové rozhraní

en: RUNNING
cs: SPUŠTĚNÉ

en: Refresh every %d seconds.
cs: Znovu načíst každých %d sekund.

en: Requires nftables.
cs: Vyžaduje nftables.

en: Requires working IPv6 connectivity.
cs: Vyžaduje fungující IPv6 konektivitu.

en: Unit: days.
cs: Jednotka: dny.

en: Unknown error: %s
cs: Neznámá chyba: %s

en: Warn
cs: Varov.

en: v2rayA is a V2Ray Linux client supporting global transparent proxy, compatible with SS, SSR, Trojan(trojan-go), PingTunnel protocols.
cs: v2rayA je V2Ray linuxový klient podporující globální transparentní proxy, kompatibilní s protokoly SS, SSR, Trojan(trojan-go), PingTunnel.
