luci-app-v 2raya - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Collecting data…
fi: Kerätään tietoja…

en: Configuration
fi: Kokoonpano

en: Debug
fi: Viankorjaus

en: Disable log color output
fi: Poista lokivärien lähtö käytöstä

en: Disable log timestamp
fi: Poista lokin aikaleima käytöstä

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Error
fi: Virhe

en: Grant access to v2rayA configuration
fi: Myönnä pääsy v2rayA-kokoonpanoon

en: IPv6 support
fi: IPv6-tuki

en: Info
fi: Tiedot

en: Listening address
fi: Kuunteluosoite

en: Loading…
fi: Ladataan…

en: Log
fi: Loki

en: Log file does not exist.
fi: Lokitiedostoa ei ole.

en: Log is clean.
fi: Loki on puhdas.

en: Log level
fi: Lokitaso

en: Max log retention period
fi: Lokien enimmäissäilytysaika

en: NOT RUNNING
fi: EI KÄYNNISSÄ

en: Nftables support
fi: Nftables-tuki

en: Off
fi: Pois päältä

en: On
fi: Päälle

en: Open Web Interface
fi: Avoin verkkokäyttöliittymä

en: RUNNING
fi: KÄYNNISSÄ

en: Refresh every %d seconds.
fi: Virkistä %d sekunnin välein.

en: Requires nftables.
fi: Vaatii nftablesin.

en: Requires working IPv6 connectivity.
fi: Edellyttää toimivaa IPv6-yhteyttä.

en: Trace
fi: Jäljitä

en: Unit: days.
fi: Yksikkö: päivä.

en: Unknown error: %s
fi: Tuntematon virhe: %s

en: Warn
fi: Varoita

en: v2rayA is a V2Ray Linux client supporting global transparent proxy, compatible with SS, SSR, Trojan(trojan-go), PingTunnel protocols.
fi: v2rayA on V2Ray Linux-asiakas, joka tukee yleisesti pätevää läpinäkyvää välityspalvelinta, ja on yhteensopiva SS-, SSR-, Trojan(trojan-go)- ja PingTunnel-protokollien kanssa.
