luci-app-v 2raya - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Collecting data…
fr: Collection des données …

en: Enable
fr: Activer

en: Error
fr: Erreur

en: IPv6 support
fr: Prise en charge d’IPv6

en: Loading…
fr: Chargement …

en: Log
fr: Journal

en: On
fr: Allumé

en: Open Web Interface
fr: Ouvrir l'interface web

en: RUNNING
fr: EXÉCUTANT

en: Unknown error: %s
fr: Erreur inconnue : %s
