luci-app-v 2raya - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Grant access to v2rayA configuration
hu: Hozzáférés engedélyezése a <em>v2rayA</em> beállításaihoz

en: IPv6 support
hu: IPv6 támogatás

en: Info
hu: Infó

en: Log
hu: Napló

en: Log level
hu: Naplózás szintje

en: RUNNING
hu: FUT

en: Warn
hu: Figyelmeztetés
