luci-app-v 2raya - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Collecting data…
pt: Coletando dados…

en: Configuration
pt: Configuração

en: Debug
pt: Depuração

en: Disable log color output
pt: Desativar saída colorida do registo

en: Enable
pt: Ativar

en: Error
pt: Erro

en: IPv6 support
pt: Suporte a IPv6

en: Info
pt: Informações

en: Log
pt: Registo

en: Log level
pt: Nível do registo

en: NOT RUNNING
pt: NÃO ESTÁ EM EXECUÇÃO

en: Open Web Interface
pt: Abrir Interface Web

en: RUNNING
pt: EM EXECUÇÃO

en: Trace
pt: Rastreamento

en: Unknown error: %s
pt: Erro desconhecido: %s

en: Warn
pt: Aviso
