luci-app-v 2raya - en to pt_BR translation catalogue (13 entries)

en: Auto
pt_BR: Automatico

en: Enable
pt_BR: Habilitar

en: IPv6 support
pt_BR: Suporte IPv6

en: Log
pt_BR: Registro

en: Log file does not exist.
pt_BR: Arquivo de log não existe.

en: Log level
pt_BR: Nível do registro

en: NOT RUNNING
pt_BR: NÃO ESTÁ EM EXECUÇÃO

en: On
pt_BR: Ligado

en: Open Web Interface
pt_BR: Abrir interface Web

en: RUNNING
pt_BR: EM EXECUÇÃO

en: Trace
pt_BR: Rastreamento

en: Unknown error: %s
pt_BR: Erro desconhecido: %s

en: Warn
pt_BR: Aviso
