luci-app-v 2raya - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Collecting data…
ro: Colectare date…

en: Configuration
ro: Configurație

en: Enable
ro: Permite

en: IPv6 support
ro: Suport IPv6

en: Log
ro: Jurnal

en: Log level
ro: Nivel de jurnal

en: On
ro: Pornit

en: Open Web Interface
ro: Deschideți Interfața Web

en: RUNNING
ro: Funcţionare

en: Trace
ro: Urmă

en: Warn
ro: Atenție
