luci-app-v 2raya - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Auto
ru: Авто

en: Collecting data…
ru: Сбор данных…

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Debug
ru: Отладка

en: Disable log color output
ru: Отключение цветного вывода журнала

en: Disable log timestamp
ru: Отключение временных меток журнала

en: Enable
ru: Включить

en: Error
ru: Ошибка

en: Grant access to v2rayA configuration
ru: Предоставление доступа к конфигурации v2rayA

en: IPv6 support
ru: Поддержка IPv6

en: Info
ru: Информация

en: Listening address
ru: Адрес для прослушивания

en: Loading…
ru: Загрузка…

en: Log
ru: Журнал

en: Log file does not exist.
ru: Файл журнала не существует.

en: Log is clean.
ru: Журнал пуст.

en: Log level
ru: Уровень журнала

en: Max log retention period
ru: Максимальный период хранения журнала

en: NOT RUNNING
ru: НЕ ЗАПУЩЕНО

en: Nftables support
ru: Поддержка Nftables

en: Off
ru: Выключено

en: On
ru: Включено

en: Open Web Interface
ru: Открытый веб-интерфейс

en: RUNNING
ru: ЗАПУЩЕНО

en: Refresh every %d seconds.
ru: Обновляйть каждые %d секунд.

en: Requires nftables.
ru: Требуется nftables.

en: Requires working IPv6 connectivity.
ru: Требуется рабочее подключение IPv6.

en: Trace
ru: Трасировка

en: Unit: days.
ru: Единица измерения: дни.

en: Unknown error: %s
ru: Неизвестная ошибка: %s

en: Warn
ru: Предупреждение

en: v2rayA is a V2Ray Linux client supporting global transparent proxy, compatible with SS, SSR, Trojan(trojan-go), PingTunnel protocols.
ru: v2rayA - это клиент V2Ray Linux, поддерживающий глобальный прозрачный прокси, совместимый с протоколами SS, SSR, Trojan(trojan-go), PingTunnel.
